Стежинами здоров’я та дивосвіту у ЗДО №5

Після довготривалого карантину відновив роботу Нововолинський заклад дошкільної освіти №5 (одна різновікова група, директор Міщук Г.М.). Створено належні умови для прийому дошкільнят з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Проводяться в ігровій формі всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей в умовах пандемії.

Саме зараз, у теплу пору, слід розпочинати роботу з підвищення опірності до інфекцій організму дитини, адже піклування про зміцнення та збереження здоров’я дітей є одним найважливіших наших посадових та громадських обов’язків.

Надано пріоритети ігровим видам діяльності, які проводяться на відкритому повітрі. Творчо використовується еколого-розвивальне середовище закладу. Спілкування з природою дає дітям особливу насолоду і розвиток. Чим більше таких можливостей буде у наших малят, тим добрішими, мудрішими та здоровими вони виростуть.

/Files/images/2.jpg

/Files/images/4.jpg

/Files/images/3.jpg

/Files/images/5.jpg

/Files/images/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.